Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Katedrála na hřbitově

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyFri Mar 20, 2015 7:42 pm

Katedrála na hřbitově 6797_1_other_wallpapers_hd_wallpapers_creepy_dark_house
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:12 pm

Vešel se mnou do jednoho pokoje a položil mě na postel, začal mi rány desinfikovat, vytáhl mi všechny náboje z těla, zavázal mi rány obvazem, poté beze slova odešel někam pryč, byl hodně podobný Ryuuovi, šla jsem kulhavě za ním, ale byl už pryč.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:17 pm

idu do hradu proměním se.hledám E1
     
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:18 pm

Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:19 pm

Uvidím Lali, dělám že ji nevidím a pokračuji dál do sklepení je tam obrovský sál a tam hraje hudba, ten kluk tam stál na podiu a zpval, stoupla jsem si na bok a jen tak bezduše ho sledovala. ( zde se písně neposílají )
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:22 pm

idu za E1 do sklepa dám si sluchátka
             
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:24 pm

Jkamile dozpíval, plácl si s jedním klukem a prohodili se. Začal zpívat ten, zdálo se to tady velmi zábavné, možná se připojím. Sebrala jsem Lali sluchátk a zahodila je." Co děláš ?! Víš vůbec kde jsi ? Tady si v nočním klubu za ty sluchátka tě tady popraví.."
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:33 pm

neva anděl nebo démon jeto jedno šak donich nemusíš ani bouchnůt řeknimi až tam bude rebetl.
vezmusi sluchátka a skovámje a idusi do vzduchu sednůt.spomenusi na otce v válce jak spíval
vbojicdokázal hudbu ovládat.   
          
 jen se mi srce přestalo bušet a spadnu dolů spomenusi na pravého otce.a na mamku marie
otec samuel leo.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:35 pm

a řeknu E1 nes usnu pomalu a blížíse stráž.
        
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:39 pm

Stoupnu si na podium a začnu zpívat svoji verzi démoní písně.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:45 pm

bůchnuje a jdu zpět do sklepa a držímse za břicho viletím na horu a ti dobré semi vrátili i moji
dvabratři hodný i zlý 
                                     
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:49 pm





Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 3:55 pm

Uvidím, že se k Lali blíží Searphin a chce ji zavbít a abych ji zachránila, vezmu Lali za sebe a spustím svůj bánší mod, zvýším hlas a ten jí díky vekým frekvencím proniká přes bubínek do ucha a začne ji téct z uší, nosu a puse krev.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Mar 26, 2015 4:24 pm

řeknu že idu najít bratry bidlý tady jeden z nich.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyFri Mar 27, 2015 11:38 am

Když bylo po všem, nechala jsem Lali zde. A vydala se hledat toho kluka, co jsem zde zahlédla.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Apr 02, 2015 7:00 pm

Jdu za E1 a létám jak můžu, protože jsme tam provedly hrozné věci, jako zabily stráže 
a za námi oni a jejich zombie. Tak řeknu."Můžeš proměnit na něco, tak rychle řekni."
V kabině chytnu E1 a rychle letím na záchod, proměním se v zombie,chvíli vypadám jak člověk, ale pak už tak vypadám. "Rychle se nějak proměň nebo nám chytnou a je s námi ámen."
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Apr 02, 2015 7:14 pm

Proměním se v zombie a rychle utíkám s Erizabesu-chan, pryč venku jsou všude mrtvoly, zombie a společnost Death company, která chytá živé a odveze je ještě na horší místo. Schovám se na strom, pod námi proběhne malá holčička a vzápětí jsou z jedné strany zombie a z druhé Death company, Death company postřílí zombii a malou holčičku přivážou k vedlejšími stromu, přivedou její matku, kterou vzápětí znásilní a roztrhají na kousky. Malou holku oběhnou zombii a sežerou ji přivázanou. Nemůžeme nic dělat, jenom nečinně sedět a koukat se na ně.
Katedrála na hřbitově Images?q=tbn:ANd9GcQqgqcOaISo1aFdCN-jxUEneFrXSpesc8UJyojDqYsnxuyjyogg
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Apr 02, 2015 7:22 pm

vičaruji se do normal holky ale z křídly a řeknu E1 ad se taky proměni a zkusime ji zachránit
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Apr 02, 2015 7:22 pm

vičaruji se do normal holky ale z křídly a řeknu E1 ad se taky proměni a zkusime ji zachr


ánit
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově EmptyThu Apr 02, 2015 7:26 pm

Neodpovídám Erizabesu-chan, právě na sebe upozornila, Death company po ní vystřelí ochromující šipku, nemůže čarovat a ani se pohnout, naloží ji do dodávky a jedou s ní pryč do nového světa, tiše skočím na dodávku a zneviditelním se, jsem zvědava kam pojedeme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Katedrála na hřbitově Empty
PříspěvekPředmět: Re: Katedrála na hřbitově   Katedrála na hřbitově Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Katedrála na hřbitově
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: INFORMACE :: World od EVIL-
Přejdi na: