Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Celé město _EVENT

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 6:47 pm

ZDe je povoleno vraždit
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 6:56 pm

idu pomalu  po lese po stromech idu k hradu co umí vše převlečuse do slušky co dělá oblečení
na helloween ho zabiju a E1 ide zamnů a já ji potom pomožu

                   

                      na helloween
                         
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 6:58 pm

Uslyším nějaké hlasy a kroky, které jdou lesem a tak tam pošlu jednoho z monster. Akuma no wolf...
Celé město _EVENT 640?cb=20120613134633
Návrat nahoru Goto down
https://darkdeath.forumczech.com
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:00 pm

Běžím po zemi a najednou uvidím..prapodivné zvíře. Vezmu Lali a vyskočím s ní na velký strom a tam zůstanu." Co to kurva je lali ?" Zeptám se zvědavě.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:05 pm

slyším ho je to akunama no wolf wtf kdo ho poslal musíme rychle utíkat staneseš ketryn
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:09 pm

"Myslela jsi abych se stala Catherine, ne ? Takže zajisté..jdu na to, klidně se přidej." Jakmile jsem to dořekla..proměnila jsem se a v ruce se mi objevil andělský luk." To bude sranda.." Začala jsem skákat z jedné strany na druhou a střílet obrovské šípy po něm..ani jeden neminul.
Celé město _EVENT Monster_hunter_anime_games
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:13 pm

ŘEKNU IDEM NE TO VEZMU BOMBI OKOLO PASU A LUK PRO ANDĚLE V RUCE A STŘÍLÍM Z VÍŠKY
A LÁTÁM
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:13 pm

Po chvíli Akuma no wolf už nemohl a tak se proměnil v člověka." Prosím už toho nechám..vzdávám to.."
Celé město _EVENT 240?cb=20130313004612
Návrat nahoru Goto down
https://darkdeath.forumczech.com
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:15 pm

ŘEKNU CO E1 ANO ALE PUJDEŠ HOREM A MY DOLEM
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:25 pm

Podívám se na toho kluka."Anata wa konoyaru...SHINE !!!" Jakmile to dořeknu, tak přijdu k tomu klukovi, ten vytáhne nůž a probodne moje břicho. Vezmu ten nůž a zabodnu mu ho do srdce. "Lali nevěř nikomu...jsme ve válce"
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri Apr 24, 2015 7:27 pm

TREFÍM HO DO SRCE TOHO KLUKA A ŘEKNU TO JE DEBIL
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptySat Apr 25, 2015 11:58 am

"Lali ten už byl mrtvý, ale díky že se ujišťuješ...Pokračujeme tedy dále." Jakmile Lali vyskošila nahoru a já dále ve své normální podobě dole běžela, cítila jsem se zase v pořádku a byla jsem klidná.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptyFri May 01, 2015 6:38 pm

Co napsala Erizabesu:
"Kde je vůbec ten král..téhle země ?" Zeptala jsem se a poté si vzpomněla na jeden vtip." Představ si, že běží holka s tváří od krve a zpívá ten song..let it go.."poté, co jsem to dořekla..mírně jsem se začala
smát. Bylo by to tak strašně epické, že bych se asi zbláznila. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptySat May 02, 2015 11:04 am

Celé město _EVENT Anime-Demons-Miku-Hatsune-HD-Wallpaper1Celé město _EVENT 1511697_628342680546558_2098111058_n
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT EmptySat May 02, 2015 11:19 am

"Lali dám ti svůj kočičí mode..dávej na něj bacha, umí i létat..Je dost silný, ale ty půjdeš na tu holku a já na draka...neprotestuj...!"Jakmile se Lali změní..odskáču dost daleko od ní a draka přivolám k sobě."Dākudoragonsouru...level. 21"...Jakmile jsem se proměnila vyletěla jsem do vzduchu a střemhlav na něho.
kočičí mode:
Dākudoragonsouru...level. 21:
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Celé město _EVENT Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé město _EVENT   Celé město _EVENT Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Celé město _EVENT
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: HERNÍ MÍSTA :: Aku no sekai ( 悪の世界 )-
Přejdi na: