Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 post do shwill

Goto down 
AutorZpráva
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

post do shwill Empty
PříspěvekPředmět: post do shwill   post do shwill EmptyThu Apr 02, 2015 2:28 pm

U čtení jsem skoro usínala, už jsem se skoro nezmohla na nic, kromě spánku. Přenesla jsem vajíčko do postýlky a překryla ho, dala mu něžný polibek plný mateřské lásky. Zapnula jsem topení a zavřela okno, nechala jsem rozestřeno, protože nádherně svítilo slunce i přes tu zimu. Jakmile vajíčko bylo na svém místě, šla jsem si dát sprchu a trochu se najíst. Vrátila jsem se po pár minutách zpět a vzala vajíčko do postele za mnou, jako vždy jsem dala zábradlí a překryla nás, obejmula a dala si šlofíka i s vajíčky. 

Zdál se mi sen. Byla to noční můra, bylo to o tom, že uběhlo několik dní od toho co mám vajíčka, ani jedno se nevylíhlo, umřeli...když jsem se probudila byla jsem celá zpocená a uplakaná, objala jsem jemně vajíčka a snažila se přestat plakat, ale nešlo to, udělala jsem si k nim vzácné pouto, které bylo stvořeno z její lásky k něčemu tak živému.
Návrat nahoru Goto down
 
post do shwill
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: INFORMACE :: Informace o tomhle RPG - Příběh, pravidla..-
Přejdi na: