Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 zámek zla :DD

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 5:25 pm

bububu
Návrat nahoru Goto down
https://darkdeath.forumczech.com
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 5:42 pm

zavázali mě k sloupu zavázali mi oči zavřeli dveře na 7 zámků za týden mě přišli mučit řezat mě po rukách i ponahách odvázali mě a zavřeli dveře zamkli na 100 zámků aby sem neutekla z sklepa
zítra mě šli mučit znovu a znovu jedenkrát zapoměli na dveře sundalasemsi pásku na očí ueklasem ze sklepa a utekla našlimě spátky mě hodili a kesloupu nuda a nuda jednuo mě napadl šílaní nápad že
se pomstím za vše co mi udělali.

Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 5:45 pm

Jako z čista jasna se před Erizabesu-chan zablýsklo, jako by někdo poslal samotný blesk ji zachránit. Jakmile ostré světlo pominulo..před Erizabesu-chan se objevila dívka v andělské zbroji a s mečem zvaný Svatý kat. Dívka se k ní nahnula a pověděla." Hoj...Erizabesu-chan..dlouho jsme se neviděli, chceš pomoci ?" Prohodila jen tak, nečekala na reakci od Erizabesu-chan a hned jedním sekem meče zničila řetěz, pomohla ji vstát, náhle uslyšela kroky, chytla jsem tě za ruku a schovala se s tebou do skříně. V místnosti se objevila jedna ze sester..byla to Ding Dong.
zámek zla :DD 1799267-bigthumbnail
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 5:53 pm

řeknu jí potichu : jakí máš plán? řeknu si pro sebe že kdyby jsem uměla oheň a vzduch zeptám se po- tich co budeme dělat když utečemesme mrtvé obě dvě. podřebuji oblečení.zpláčem jí řeknu pokud má víbavu.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:04 pm

"Nemám žádný plán...sorry...nepřemýšlela jsem."Odpovím ti a chvíli přemýšlím o tvé výbavě, vykouzlím ti ji, konečně si docela v bezpečí, otevřou se dveře od skříně, před nimi stála Ding Dong, žduchla jsem tě do boku a Ding Dong mě chytla pod krk. Začala mě dusit, tebe začarovala, abys se nemohla pohnout, tohle mohl být můj konec. Vzepřela jsem se jí.
zámek zla :DD Girl-red-eyes-anime-3d-1050x1680
Proměnila jsem se zpět bohužel...pomocí mé životní síly jsem jí přemohla, zatím na chvíli.
zámek zla :DD %E0%B2%8C-beautiful-girl-warrior-%E0%B2%8C
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:09 pm

zařvalasem hlasitě at toho nechá na co to je vůbec je to zbitečné ding dong je to tak nikdi nezíškách 
nic nikdy jenom bys zabíjela jenom nato mislíš jen nato nech ji bít.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:16 pm

Nechala jsem si vyvolat oblečení a také i Erizabesu-chan, vzala jsem si katanu do ruky a vyběhla i s ní ze sklepa, utíkali jsme chodbou, naráz zase jsem uslyšela kroky, schovali jsme se do jednoho pokoje, když kroky prošly kolem nás, pokoj se zamčel otočila jsem se dozadu a stál ten kluk." Kdo jsi zač?"
zámek zla :DD Drawn_wallpapers_Painted_girls_Yakuza_015667_zámek zla :DD Images?q=tbn:ANd9GcSecaeFgxRMFT3yeCuKp2Kia7vBPqyfYyKj2yxkDkGkHaL3Pxk_zQzámek zla :DD 98f4a317da61d402c1cd96010768b464
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:20 pm

řeknusi ty kroky můžubít ding dong potom se oběví muž leknuse a řeknu mi jsme zlí nejsme vězni jsme
stráž paláce hlídáme pokoje a sklep.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:22 pm

Kluk mě odhodí, bouchnu se do hlavy a omdlím, kluk chytne tebe a hodí tě na gauč." Vím, že nejsi stráž, vypadáš nádherně, copak taková krásná kočka....tady pohledává ?" Zeptá se a čeká na její odpověď.
zámek zla :DD Dw-jisoo-awake
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:25 pm

ty podouši místo zámku jeto bordel pro obivatele hradu.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:28 pm

"Neni jenom já jako princ si zde můžu dělat co chci se svými kočičkami."Řekne a šibalsky se zasměje, když tě chce políbit, odhodí ho jeho bráchové a tebe zvednou." omluv našeho bratra je to zvrhlík."
zámek zla :DD Anime-boy-colour-splash-Favim.com-464794zámek zla :DD Large
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:32 pm

děkuji řeknu podívamse na ek1 řeknu stávej no musíme domů už zdar a uteču do pokoje na proti.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptySun Mar 15, 2015 6:35 pm

Vstanu, trochu mě bolí hlava, Rozhlédnu se co se zde děje, začnu se smát." On tě chtěl....!!!" Nemůžu se přestat smát. zámek zla :DD Ir1hcI9Když odběhne--mávnu na kluky a utíkám za ní."Copak je stydlivko ?" Zeptám se jí
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptyMon Mar 16, 2015 8:04 pm

Zeptám se pokud tady jsou volné pokoje.Čekám na odpověď. Řeknu E1 ať se přestane smát. "Kdybys to byla ty, co bys dělala..hmmm ?" Čekám na odpověď a řeknu jí  plán,  co budeme dělat než utečeme." Asi bych utekla teď nemám dobrý pocit z toho."
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptyThu Mar 19, 2015 8:35 pm

Přestanu se smát a začnu se měnit zpět na druhou osobnost."Zajisté, hned tě zachráním."Odpovím, Ding Dong začne ťukat na dveře, přeměním Erizabesu-chan na anděla a nechám ji odletět z okna ven, Ding Dond vešla do pokoje, já byla ve skříni a Erizabesu-chan už pryč, Ding Dong otevřela skříň, proměnila jsem se v psychopata, chytla mě pod krk a začala mě mučit, začla jsem si zpívat písničku a smát se u toho, chytla jsem ji pod krk a vykousla kus masa z krku." Mě se neschováš ? jak ubohé ty chudinko jedna trapná, myslíš že tohle je vše co umíš ? Tak to tě rozdrtím jak červíka...." Řekla jsem, proměnila se a letěla za Erizabesu-chan už jsem nebyla psychopat, jenom jsem měla pusu od krve.
zámek zla :DD Widescreen-Anime-Girl-Demon-Devil-Wings-Wallpaperzámek zla :DD Ac9d421872f299db06e444ebbd250e2f
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptyFri Mar 20, 2015 2:13 pm

odletím a řeknusi je vúbec pohodě sem na zemi čekám 3 hodiny řeknu jde st ráž zaseknuse v půl
slova skovám se do růží skovat se musím ale nejdeto vitáhli mě a vněak se dostanu bůchnuje spadnů
oou utíkam se rychle skovat prič ze zahrady ale bylo pozdě E1 už byla dole tak ideme pryč
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptyFri Mar 20, 2015 2:23 pm

Erizabesu-chan:  Dostane pytlík plný magické rudy: 1000 °˘° + schopnost se změnit na anděla LVL. 9
E1: Dostane pytlík plný magické rudy: 1500 + schopnost ovládat zemi LVl. 9
Návrat nahoru Goto down
https://darkdeath.forumczech.com
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD EmptyFri Mar 20, 2015 2:24 pm

Před námi se objeví ředitelka, ochrání nás a přenese zpět do školy, kde už můžeme konečně se jít okoupat a jít spát.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zámek zla :DD Empty
PříspěvekPředmět: Re: zámek zla :DD   zámek zla :DD Empty

Návrat nahoru Goto down
 
zámek zla :DD
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: INFORMACE :: World od EVIL-
Přejdi na: