Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hotel - panství Darkness

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:32 pm

...
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:33 pm

Donesla mě sem ta bílovlasá dívka, jenom jsem ji poděkovala a poté usnula, ležela jsem ve strašně luxusním pokoji, vypadalo to že jí to tady patří, raději jsem nic neřešila a šla spát, bohužel jsem si toho nevšimla, ale z boku mi začala téct krev a následně z úst, já spala tvrdým spánkem a nic netušila.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:43 pm

Miketsukami

Vešel jsem do pokoje s úsměvem na tváři, ale jakmile jsem uviděl slečnu ležet v krvi a nehýbat se vyděsilo mě to." Elizabeth přines ručníky a kýbl s čistou vodou...! Rychle !" doběhl jsem ke své slečně a posadil jsem ji, začala pomalu otevírat oči. Čekal jsem na Elizabeth než to vše donese..
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:45 pm

vrátim senkní a rychle ji převalý a dám ji obovaz na bok a 
donesuji teplý čaj i s jídlem a čekám než stane a najíse.
a donesu i ručník a čekám co se stane a zatím vařím
obět aby se i on najedl a dám mu to na stůl a řeknu tu máte jídlo.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:52 pm

Miketsukami

Ještě než jí dá Elizabeth obvaz umyji její krev a kápnu ji na ránu malou kapku z černé lahvičky, hned poté jí dá obvaz Elizabeth. Dokonce donese čaj, aby se mohla napít.."Děkuji Vám mnohokrát slečno Elizabeth, bez Vás bych to nezvládl..." Ještě jsem jí kápl kapku do úst, sedl jsem si na kousek postele a čekal než se probudí.

Slečna Catherine

Probudila jsem se a byla jsem oštřena, na posteli seděl Miketsukami, jen jsem se napila čaje a obrátila na bok, chytla ho za ruku, sundala mu jeho rukavici a propletla prsty a přivřela jsem oči.

Miketsukami


Podívám se na slečnu Catherine, která propletla moje prsty s jejíma a držela mě za ruku, byla tak nádherná, když se snažila předstírat spánek, raději jsem nic nedělal, jinak by to vypadlo divné, že ochranka líbe svého klienta. Nejspíš by mě vyhodili a už bych ji neviděl.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:56 pm

řeknu chcete něco ještě mám něco provás náké 
zákusky a ty vám dám za chvylku. donesu zákusky 
jim a řeknu chcete ještě něco já pujdu pokud
chcete?počkám na odpověd.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 9:58 pm

Miketsukami


"Mnohokrát děkujeme, jenom by jsme si chtěli u vás pronajmout pokoj, je to možné ?" Zeptal jsem se čekal na její odpověď, mezitím se napil čisté vody a stále držel slečnu Catherine.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 10:00 pm

ano možetetu byt jemi jedno na jak dlouho
no a tak ti donesu čaj aspon a senusi na zem
a řeknu pokud chcete jít na zahrau nabrat
čistí vzduch ven?
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 10:00 pm

ano možetetu byt jemi jedno na jak dlouho
no a tak ti donesu čaj aspon a senusi na zem
a řeknu pokud chcete jít na zahrau nabrat
čistí vzduch ven?
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 10:02 pm

Miketsukami



"Rádi by jsme brali pokoj nový, nechceme vás zatěžovat ve vašem pokoji.." Jakmiel jsem to dořekl přišla služka odnesla všechny naše věci do nového pokoje. Zůstal jsem zatím zde i Catherine odešla." Ještě jednou děkuji Vám Elizabeth...ráno se uvidíme..."
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 10:06 pm

řeknu pozor na balkon!aby ste nespadly a jdu
si umit oblyčej aby sem se tak skoro neustále
ráno umívala a tak si senu zatím co se
vana napouští tak si tem dám porštář
vezmu si knížku i.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySat May 16, 2015 10:09 pm

// odejdu do pokoje s Catherine
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness EmptySun May 17, 2015 1:10 pm

Catherine

Ráno se probudím, Miketsukami zatím ještě spí na křesle vedle postele. Opatrně si stoupnu a jdu si umýt obličej. Oblíknu si své oblečení a jdu ke dveřím, najednou mě Miketsukami chytne za ruku a já se polekám.

Miketsukami


Pohodlně spím, když najednou uslyším zavrzání dveří, otevřu oči a vidím slečnu Catherine odcházet, stoupnu si a chytnu ji za ruku." Slečno Catherine, nesmíte nikam jít..je to zde nebezpečné...co by si pomysleli rodiče..." Řeknu a čekám na její reakci.


 Catherine

Podívám se na něj naštvaně." Co by si pomysleli ti může být jedno, už jsou mrtví..nic už je nevrátí...!" Jakmile jsem to dořekla,vyčarovala jsem elektrickou bariéru, ta "kopla" Miketsukamiho, hned jsem ji odčarovala a začala utíkat.



Miketsukami



Nečekal jsem, že se slečna Catherine zachová až tak. Naštětsí slečnu Catherine chápu..proč se tak chová, znám ji už od mala. Je to jenom její maska, skrývá před všemi, že to ona je ta slabá a citlivá. Přijde jí to ubohé, že někdo jako ona se narodila takové bohaté rodině, která je silná a dokáže udržet své emoce a ona jediná ne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hotel - panství Darkness Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel - panství Darkness   Hotel - panství Darkness Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hotel - panství Darkness
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: INFORMACE :: World od EVIL-
Přejdi na: