Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Night club Noroi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:33 pm

Night club Noroi 1312987875
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:39 pm

Po dlouhé cestě, co jsem podnikla, jsem potřebovala voraz. Vešla jsem do klubu přišla k baru..tam si objednala whisky s ledem a šla si sednou do temného rohu a tam si popíjela svoji whisky a čekala na příležitost se pobavit.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:45 pm

vejdu do baru a tam si sednu co nejvíc  k podium maji se tam vybýrat nejlepší 
spjeváci.A tak tam čekám na to kdo příde a tam byla v rohu jakási holka a ta
musela na podium tak se muselo bojovat hlasem a ja sem tam taky musela.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:47 pm

Někdo mě vzal za ruku a odtáhl na podium a chtěl po mě abych zazpívala."Ale já neumím zpívat..." Řekla jsem a bezradně se podívala na tu bílovlasou dívku." Klidně začni zpívat ty..jako první.."Dodala jsem sklesle.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:50 pm

a tak jdu spívat


      
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:51 pm

Jakmile dozpívala jen jsem se na ni pousmála a řekla." Hotovo..vyhrála jsi....těšilo mě.." Odešla jsem z podia, vzala si svoji whisky dopila ji a šla k baru zaplatit.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 8:58 pm

POUSMĚJISE A JDU ZASE SPÍVAT DÁL 
  
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:07 pm

Podívám se na tu dívku, ale vypadá to tak, že zde nejsem vítána, jakmile zaplatím se skleslým výrazem odejdu z nočního klubu, jakmile jdu po ulici, tak mě obklíčí jedna partička chlápků s noži, jako bych byla jejich kořist jednoduše hračka." Co po mě chcete ? Nemám nic..co bych vám mohla dát.." Řekla jsem, ale nevzali to nějak dobře." Nechceme peníze nebo něco podobného, chceme si s tebou jenom pohrát a trochu se ohřát..." Jakmile to dořekli proměnili se v démony.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:12 pm

poté odejdu z klubu a jdu uličkou tam vidím holku a okoloní démony skryjuse da temnoty a jdu za 
něma a jednoho bůchnu zvednuho když se namně nikdo
nedíval a tak sem kní šla dál a dál oběvila sem se za něma.
a řekla co tu dělají démoni skoro ráno a řeknu pokud si nechcou dat boj v spěvu o lásce.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:19 pm

Jeden z těch chlápků z ničeho nic upadl na zem, po chvíli se za němi objevila ta dívka z klubu, bohužel jsem čekala že řekne něco logičtějšího, ale to co řekla ty chlápky jenom rozesmálo, pět chlápků se vrhlo na ni ( nemůžeš je zabít jen tak...) a dalších pět na mě. Nechtěla jsem, aby někdo viděl jak se proměním..utíkala jsem pryč, podle plánu za mnou utíkali, ve slepé uličce jsem zastavila po menším zaklínadle jsem se proměnla v čistě bílého anděla a zahnala jsem je světlem, poté se zpět proměnila a spadla na zem, to kouzlo mě strašně zmohlo.
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:24 pm

po pár minutách sem ji donesla do jednoho hotelu na postel a zaplatila-
jíto. A šla si promluvit sněma do nočního klubu a tam
sem jim řekla aby zaspívaly o lásce. ten kdo neumí spívat je srab chlapi.
ne?co abyste si aspon pomyslely co by vám matka nato řekla.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:29 pm

//Odepíšu v hotelu - E1


Miketsukami

Uviděl jsem světlo a tak jsem tam běžel bohužel bylo pozdě a slečna už byla pryč. Sledovala jsem tedy tu bílo vlasou dívku. V klubu jsem si stoupl k ní na podium a řekl." Slečno neviděla jste někde, hnědovlasou dívku s kudrlinami, byla taková roztomilá a vypadá, že se nedokáže sama bránit ?" Čekal jsem jenom na odpověď a doufal, že ji najdu rychle nebo bude pozdě.

Night club Noroi D9af4b06cb53f9ecb407c9a4a90a4e6c
Návrat nahoru Goto down
Elizabeth Darkness

Elizabeth Darkness


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:34 pm

zavedutě tam pod tudi to je až do mojeho panství
gardnes tak pod už tě nic netrápí je vmém pokoji
doveduhotam a řeknu v tomhle pokoji 90 je tam
a možná spí ještě tak tam běž nechám vás o samotě pokud chseš
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi EmptySat May 16, 2015 9:35 pm

//odepíšu tam -_- nauč se česky a je to Darkness
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Night club Noroi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Night club Noroi   Night club Noroi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Night club Noroi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akademie Noroi Asahina

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: INFORMACE :: World od EVIL-
Přejdi na: