Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Uvězněni v jednom světě
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvězněni v jednom světě

RPG textové
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 )

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 03. 15

AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) Empty
PříspěvekPředmět: AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 )   AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) EmptySun Apr 12, 2015 6:48 pm

Akademie Noroi Asahina je velmi prestižní škola. Byla založela roku 2040 doktorem Kuroi Asahinem. Škola byla vybudována pro slavné a bohaté děti. Celá akademi byla po požáru v roce 2045 zrekonstruována a zmondernizována. Ve škole najdete prostorné a velké knihovny s knihami z celého světa od nejslavnějších autorů. Škola je vybavena moderní technikou avšak s mírou, aby se zachovala tradičnost a minulost akademie jako právě v 19. století. Škola má rozlehlé pozemky, najdete tu soukromý vnitřní i venkovní bazén, tělocvičnu sportovní hriště, rozlehlé zahrady s altánky pro pikniky nebo obědy. Uvnitř akademie najdete učebny s klaviry či houslemi, počítačové učebny mnoho dalších. Také tam najdete menší kavárny s maidkami..přece jen je to akademi pro dětičky, co rádi luxus. Se školou jsou též spojeny koleje pro studenty. Ty jsou vybaveny v lodnýském stylu 19. století každý pokoj má vlastní koupelnu. Ve společenských místnostech naleznete kulečník a taktéž šachy a koutky pro knihomoly..
AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) 6dec067
Návrat nahoru Goto down
https://darkdeath.forumczech.com
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 )   AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) EmptySun Apr 12, 2015 7:02 pm

Ráno jsem se probudila a hned utíkala z pokoje na snídani do jídelny. Po jídle jsem se šla převlíknout a upravit, poté utíkala do hodiny matiky, japonštiny, angličtiny, francouzštiny a hned poté do tělocviku jsem se převlíkla, dostali jsme úkol oběhnout celé hradby školy, jakýmkoliv způsobem bez použití křídel, využila jsem kouzlo nebo spíše magii ohně a vzduchu a zrychlila svůj pohyb a díky tomu doběhla první. Hned poté se běžela převlíknout do uniformy a poté do nahrávacího studia tzv. do hudební výchovy. Za úkol jsme dostali zahrát na housle nebo violu, všichni šli přede mnou, zaujala mě skladba od Lali..byla děsivá, luxusní...prostě božíí....pak jsem začala hrát já.

Moje skladba:


Skladba od Lali:


Hned jak jsem dohrála ocenili mě potleskem, po hudební výchově jsem šla hned do svého pokoje. Batoh jsem si položila k pracovnímu stolu a šla do sprchy, po sprše jsem si oblékla plavky a utíkala na odpolední výuku tělocviku-plavání. Zjistila jsem, že půjdu na závody v plavání a tak jsem se snažila jako utržená ze řetězu. Po vyučování mě čekalo další převlečení do dresu a šla jsem hrát tajně s kluky basket, dala jsem si paruku s kratkými vlasy a hruď si zmenšila obvazy, díky utáhnutí a dala si na to mikinu.
Návrat nahoru Goto down
E1

E1


Poèet pøíspìvkù : 93
Join date : 15. 03. 15

AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 )   AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) EmptyWed Apr 15, 2015 9:52 pm

Po dlouhém a těžkém nacvičováním jsem se rozhodla ještě si zaběhnout kolem hradeb, po návratu zpět do svého pokoje jsem si dala menš sprchu a převlíkla do pyžama. I když jsem sdílela pokoj s dalšími dvěmi holky, stále mě zajímalo jakto že je tam tak velký klid, možná že jsou rozumné a chápou to, dala jsem si menšího šlofíka, asi tak 9 hodin plného sladkého spánku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) Empty
PříspěvekPředmět: Re: AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 )   AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 ) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
AKADEMIE ASAHINA ( アカデミー朝比奈 )
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Akademie Noroi Asahina

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Uvězněni v jednom světě :: HERNÍ MÍSTA :: Sekai do bura ( 世界ドブラ )-
Přejdi na: